CAN-AM SPYDER F3 S SE6

Pre-Order
CAN-AM SPYDER F3 S SE6
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: CAN-AM SPYDER F3 S SE6
- SKU: E6TE
23.950€
Preț informativ în Lei (RON): 125.654 RON
Fără TVA: 19.793€
Descriere
Roadster-ul Can-Am Spyder F3 cu trei roți creat pentru pasionații de libertate și performanță, ofera o experiență de condus unică, plină de adrenalină și confort. Echipat cu motorul puternic Rotax 1330 ACE, Spyder F3 livrează o accelerație impresionantă și o reacție instantanee la fiecare acționare a accelerației, menținând totodată un consum eficient de combustibil. Transmisia semi-automată cu 6 trepte și marșarierul integrat asigură o manevrabilitate ușoară și o experiență de condus relaxată, atât în oraș, cât și pe drumurile lungi. Sistemul de stabilitate dezvoltat în colaborare cu Bosch oferă control și siguranță de top, în timp ce poziția joasă și designul sportiv accentuează stilul agresiv și caracterul inconfundabil al modelului. Oferind un confort superior pentru pilot și pasager, spațiu generos de depozitare și conectivitate, Can-Am Spyder F3 redefinește plăcerea condusului pe trei roți. Spyder F3 este ideal pentru cei care caută o combinație optima între putere, stil și libertate, Spyder F3 transformă fiecare călătorie într-o aventură memorabilă.
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | Rotax 1330 ACE cu 3 cilindri in linie, injectie electronica de combustibil si acceleratie asistata electronic |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 1330 cc |
| Putere | 115 CP |
| Cutie de viteze | Semi-automata cu marsarier, 6 viteze |
| Pornire | electrica |
| Transmisie | pe curea |
| Dimensiuni | 2642 x 1497 x 1099 mm |
| Înălțime șa | 675 mm |
| Garda la sol | 115 mm |
| Greutate | 408 kg |
| Anvelope fata | XPS Roadster - 165/55 R15 MC 69H |
| Anvelope spate | XPS Roadster - 225/50 R15 MC 84H |
| Frana fata | 2 discuri 270mm, etriere Brembo cu 4 pistoane |
| Frana spate | 1 disc 270 mm, etrier cu 1 piston hidraulic si frana parcare integrata |
| Suspensie față | brat dublu A cu bara stabilizatoare, amortizoare SACHS Big-Bore pe gaz, cursa 129 mm |
| Suspensie spate | brat oscilant, amortizor SACHS, cursa 132 mm |
| Rezervor | 27 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | galben (Circuit Yellow Metallic) |
| Alte detalii | SCS - Sistem de Control al Stabilitatii, TCS - Sistem de Control al Tractiunii, ABS, DPS - Dynamic Power Steering, cheie electronica D.E.S.S., HHC - asistenta la plecarea din Rampa, sistem UFit, Display digital touchscreen de 10.25 inch, aplicatie BRP Connect, Apple Carplay, sistem audio bluetooth si USB, mod Sport, aripa fata cu lumini LED integrate, faruri LED, Cruise Control, capacitate stocare 24.4 litri |












