CAN-AM SPYDER F3 LTD SE6

Pre-Order
CAN-AM SPYDER F3 LTD SE6
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: CAN-AM SPYDER F3 Limited SE6
- SKU: H9TC
28.290€
Preț informativ în Lei (RON): 148.424 RON
Fără TVA: 23.380€
Descriere
Can-Am Spyder F3 Limited este vârful de gamă al seriei F3, conceput pentru cei care vor să îmbine performanța pură cu luxul și confortul absolut. Propulsat de motorul Rotax 1330 ACE cu trei cilindri în linie, acest model oferă o putere impresionantă și o accelerație lină, perfect echilibrată pentru călătorii lungi sau aventuri urbane. Transmisia semi-automată cu 6 trepte și marșarierul integrat permit o manevrare ușoară, în timp ce sistemul avansat de stabilitate, tracțiune și frânare - dezvoltat împreună cu Bosch - asigură o siguranță excelentă în orice condiții de drum. Spyder F3 Limited se remarcă prin confortul premium: scaune încălzite, sistem audio BRP premium cu 6 difuzoare integrate, ecran color de 10.25 inch cu funcții de conectivitate și un generos spațiu de depozitare pentru bagaje. Designul elegant și finisajele rafinate completează imaginea unui roadster sofisticat, pregătit pentru aventuri prelungite. Can-Am Spyder F3 Limited este alegerea ideală pentru riderii care caută combinația perfectă între putere, rafinament și confort de lux.
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | Rotax 1330 ACE cu 3 cilindri in linie, injectie electronica de combustibil si acceleratie asistata electronic |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 1330 cc |
| Putere | 115 CP |
| Cutie de viteze | Semi-automata cu marsarier, 6 viteze |
| Pornire | electrica |
| Transmisie | pe curea |
| Dimensiuni | 2820 x 1497 x 1241 mm |
| Înălțime șa | 675 mm |
| Garda la sol | 115 mm |
| Greutate | 448 kg |
| Anvelope fata | XPS Roadster - 165/55 R15 MC 69H |
| Anvelope spate | XPS Roadster - 225/50 R15 MC 84H |
| Frana fata | 2 discuri 270 mm, etriere Brembo cu 4 pistoane |
| Frana spate | 1 disc 270 mm, etrier cu 1 piston hidraulic si frana parcare integrata |
| Suspensie față | brat dublu tip A cu bara antiruliu, amortizoare SACHS Big-Bore, cursa 129 mm |
| Suspensie spate | brat oscilant, amortizor SACHS pneumatic cu autonivelare, cursa 132 mm |
| Rezervor | 27 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | alb (PEARL WHITE) |
| Alte detalii | SCS - Sistem de Control al Stabilitatii, TCS - Sistem de Control al Tractiunii, ABS, DPS - Dynamic Power Steering, cheie digitala D.E.S.S., HHC - asistenta la plecare in rampa, Cruise Control, lumini LED, bord digital touchscreen de 10.25 inch cu BRP Connect si Apple CarPlay, conectivitate Bluetooth, sistem audio BRP Premium cu 6 boxe, aripi fata cu lumini LED integrate, torpedo cu priza USB, parbriz sport, sa si manere pilot si pasager incalzite, spatii totale de stocare de 139,5 litri, jante aluminiu cu 10 spite culoare Deep Black, top case cu spatar pasager integrat. |












