CAN-AM SPYDER RT LTD SE6

Pre-Order
CAN-AM SPYDER RT LTD SE6
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: CAN-AM Spyder RT Limited
- SKU: G1TB
30.590€
Preț informativ în Lei (RON): 160.491 RON
Fără TVA: 25.281€
Descriere
Can-Am Spyder RT LTD, este un roadster cu trei roți creat pentru confort si performante dinamice deosebite care asigura calatorii premium indiferent de distantele parcurse. Propulsat de un motor Rotax 1330 ACE cu 3 cilindri în linie care dezvolta 115 CP, Spyder RT LTD oferă o accelerație fulminanta, un cuplu impresionant și eficiență remarcabilă la drum lung. Transmisia semi-automată cu 6 trepte și marșarier asigură o experiență de condus rafinată, iar sistemul de frânare Brembo și tehnologia ABS, control al tracțiunii și stabilității oferă siguranță deplină în orice condiții. Designul sofisticat este completat de finisaje premium, carene aerodinamice și o poziție de condus ergonomică, perfectă pentru confort maxim în călătorii lungi. Modelul include sistem audio integrat BRP, navigație, spațiu generos de depozitare și scaune încălzite pentru pilot și pasager, transformând fiecare traseu într-o experiență de lux. Cu un stil inconfundabil și tehnologie avansată, Can-Am Spyder RT LTD redefinește plăcerea condusului pe trei roți, combinând performanța sportivă a unui roadster cu confortul unui vehicul de touring de clasă premium.
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | Rotax 1330 ACE cu 3 cilindri in linie, injectie electronica si control electronic al acceleratiei |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 1330 cc |
| Putere | 115 CP |
| Cutie de viteze | semi-automata cu marsarier, 6 trepte de viteza |
| Pornire | electrica |
| Transmisie | pe curea |
| Dimensiuni | 2833 x 1554 x 1464 mm |
| Înălțime șa | 755 mm |
| Garda la sol | 115 mm |
| Greutate | 464 kg |
| Anvelope fata | XPS Roadster - 165/55 R15 MC 69H |
| Anvelope spate | XPS Roadster - 225/50 R15 MC 84H |
| Frana fata | 2 discuri de 270 mm, etriere Brembo cu 4 pistoane |
| Frana spate | 1 disc de 270 mm, etrier cu 1 piston si frana parcare integrata |
| Suspensie față | Brat dublu A cu bara santiruliu, amortizoare SACHS Big Bore, cursa 174 mm |
| Suspensie spate | brat oscilant, amortizor SACHS cu autonivelare pneumatica, cursa 152 mm |
| Rezervor | 26.5 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | albastru (Mineral Blue Satin) |
| Alte detalii | SCS - Sistem de Control al Stabilitatii, TCS - Sistem de Control al Tractiunii, ABS, DPS - Dynamic Power Steering, HHC- asistenta la plecarea din rampa, Cruise Control, cheie electronica D.E.S.S, Sa pilot si pasager incalzite, aripi fata cu lumini LED, faruri LED, Display touchscreen 10.25 inch cu BRP Connect si Apple CarPlay, sistem audio BRP Premium cu 6 boxe (conectare bluetooth, USB), torpedo cu priza USB, spatii depozitare bagaje capacitate 177 litri, jante aluminiu Hyper Silver cu 16 spite, parbriz ajustabil electric, cu memorie, sistem LinQ atasare accesorii, sa cu suport lombar, minere si sa incalzite pentru pilot si pasager, cutie spate cu spatar integrat pentru pasager (22 litri) |












