CAN-AM RYKER 900 ACE STD





Pre-Order





CAN-AM RYKER 900 ACE STD
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: CAN-AM RYKER 900 ACE STD
- SKU: F2TB
11.950€
Preț informativ în Lei (RON): 62.696 RON
Fără TVA: 9.876€
Descriere
Can-Am Ryker 900 Standard oferă o experiență de condus plină de adrenalină, combinând designul inconfundabil al gamei Ryker cu performanță pură și manevrabilitate excepțională. Motorizat de un propulsor Rotax 900 ACE cu 3 cilindri, acest model livrează 82 CP și un cuplu impresionant, asigurând accelerații line și răspuns rapid în orice situație. Transmisia automată CVT garantează o utilizare intuitivă, ideală atât pentru începători, cât și pentru pasionații de drumuri sinuoase. Cu un centru de greutate jos și sistem de suspensii calibrat pentru stabilitate, Ryker 900 oferă o aderență excelentă și un control deplin pe orice tip de teren. Stilul său modern, cu linii agresive și opțiuni de personalizare multiple, îl transformă într-un vehicul perfect pentru cei care vor să iasă în evidență. Bonus: Sa pasager, suport sa pasager, paneluri (rosu, negru sau galben)
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | Rotax 900 ACE cu 3 cilindri, injectie electronica si control electronic al acceleratiei |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 900 cc |
| Putere | 82 CP |
| Cutie de viteze | automata |
| Pornire | electrica |
| Dimensiuni | 2352 x 1522 x 1060 mm |
| Înălțime șa | 597 mm |
| Garda la sol | 97 mm |
| Greutate | 280 kg |
| Anvelope fata | XPS Ride - 145/60 R16 MC 66T |
| Anvelope spate | XPS Ride - 205/45 R16 MC 77T |
| Frana fata | 2 discuri 270 mm, etriere Nissin cu 2 pistoane |
| Frana spate | 1 disc 220 mm, etrier cu 1 piston |
| Suspensie față | Suspensie independenta cu brat dublu cu amortizoare SACHS twin-tube, cursa 136 mm |
| Suspensie spate | Multi-Link, monobascula, amortizoare SACHS twin-tube, cursa 145 mm |
| Rezervor | 20 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | negru |
| Alte detalii | Sistem de control al stabilitatii (SCS), sistem de control al tractiunii (TCS), asistenta la urcare in rampa (HHC), sistem ABS, cheie digitala (D.E.S.S.), sistem UFit cu scarite pilot si ghidon reglabil, transmisie automata, sistem de franare NISSIN, faruri cu halogen, aripi fata cu lumini LED integrate, doua porturi USB, display digital 4,5 inch, ECO mode, Sport mode, aripi fata cu lumini tip LED, Sa din material rezistent la apa, torpedo 7 litri |












