CAN-AM RYKER 900 ACE RALLY





Pre-Order





CAN-AM RYKER 900 ACE RALLY
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: CAN-AM RYKER 900 ACE RALLY
- SKU: F3TB
15.100€
Preț informativ în Lei (RON): 79.222 RON
Fără TVA: 12.479€
Descriere
Can-Am Ryker 900 Rally este creat pentru aventură fără limite, gata să cucerească orice tip de teren. Cu motorul Rotax 900 ACE de 82 CP, suspensii KYB cu cursă mărită și mod de condus Rally, acest model oferă tracțiune superioară și control impecabil chiar și pe drumuri neasfaltate. Roțile robuste, barele de protecție, scutul inferior și setările optimizate pentru off-road transformă Ryker Rally într-un vehicul capabil să depășească orice provocare. Sistemul de control al stabilității, frânele puternice și ergonomia confortabilă garantează siguranță și plăcere în fiecare kilometru. Cu un look distinctiv și o atitudine îndrăzneață, Ryker 900 Rally redefinește aventura pe trei roți. Bonus: Sa pasager, suport sa pasager, paneluri (rosu, negru sau galben).
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | Rotax 900 ACE cu 3 cilindri in linie, injectie electronica, control electronic al acceleratiei |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 900 cc |
| Putere | 82 CP |
| Cutie de viteze | automata CVT |
| Pornire | electrica |
| Dimensiuni | 2352 x 1522 x 1090 mm |
| Înălțime șa | 676 mm |
| Garda la sol | 122 mm |
| Greutate | 303 kg |
| Anvelope fata | XPS Rally - 145/60 R16 MC 66T |
| Anvelope spate | XPS Rally - 205/55 R15 MC 81T |
| Frana fata | 2 discuri 270 mm, etriere Nissin cu 2 pistoane |
| Frana spate | 1 disc 220 mm, etrier cu 1 piston |
| Suspensie față | Suspensie independenta cu brat dublu, amortizor KYB HPG reglabil, cursa 185 m |
| Suspensie spate | Multi-Link, monobascula, amortizoare KYB HPG, cursa de 179 mm |
| Rezervor | 20 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | negru, rou, galben |
| Alte detalii | moduri Rally, ECO; SCS - Sistem de Control al Stabilitatii, TCS - Sistem de Control al Tractiunii, ABS, cheie electronica D.E.S.S., HHC - asistenta la plecare in rampa, cruise control, 2 faruri halogen (55-W), Aripi fata cu lumini tip LED integrate, Port USB dual, Torpedou 7 litri, Suport scaun pasager, Jante ranforsate cu 15 spite (culoare Hyper Silver), Anvelope XPS Rally, Scaun Rally, Esapament Akrapovic, Protectie grila frontala, scut protectie, protectii suspensie fata, Aparatori de noroi tip Rally, Suporti pentru picioare ajustabili, Admisie aer cu prefiltru, display digital 4,5 inch multifunctional |












