Carpatian Riders
Coş cumpărături

Ski-Doo GT Sport 600 ACE

Ski-Doo GT Sport 600 ACE
Noi Pre-Order
Ski-Doo GT Sport 600 ACE
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
  • Stoc: Pre-Order
  • Model: Snowmobil Ski-Doo Grand Touring Sport 600 ACE
  • SKU: ETTB
12.790€
Preț informativ în Lei (RON): 65.235 RON
Preţurile includ TVA
Fără TVA: 10.570€

Descriere

Ski-Doo Grand Touring Sport este snowmobilul ideal pentru pasionatii de drumetii pe zapada care cauta confort, performanta si eficienta la un pret accesibil. Echipat cu motorul Rotax 600 ACE, acest model ofera un echilibru excelent intre putere si consum redus de carburant, fiind recunoscut pentru fiabilitatea si silentiozitatea sa. Designul modern pe platforma REV Gen5 imbunatateste stabilitatea si controlul, iar suspensia SC-5M asigura o calatorie lina chiar si pe trasee lungi. Scaunul dublu incalzit, cu spatar ergonomic, este perfect pentru doua persoane, transformand fiecare iesire intr-o experienta placuta si relaxanta. Ski-Doo Grand Touring Sport beneficiaza de pornire electrica si transmisie CVT pentru o utilizare usoara, senila Silent Track III, iar capacitatea generoasa de depozitare il face practic pentru excursii extinse. Acest snowmobil reprezinta alegerea ideala pentru cei care doresc un vehicul de iarna modern, economic si confortabil, perfect pentru aventuri in natura.

Specificatii

Specificatii tehnice
MotorRotax 600 ACE, 4 timpi, DOHC, EFI
Racirecu lichid
Capacitate cilindrică2 - 599,5 cc
Pornireelectrica
Transmisiepe curea
Dimensiuni3127 x 1217 x 1513 mm
Frana spateSistem de franare Brembo
Suspensie fațăRAS X, amortizoare Motion Control, cursa 225 mm
Suspensie spateSC-5M, amortizor spate KYB 36, cursa 245 mm
Rezervor36 L
An Model2026
Culorigalben (Neo Yellow)
Alte detaliiPachet Sport: Motor Rotax 600 ACE cu magneto de 520 W, Platforma REV Gen5, Faruri LED, Schiuri Pilot DS2, sa pentru 2 persoane cu manere incalzite pentru pasager si deflectoare de aer, Afisaj digital de 4,5 inchi, Suspensie fata RAS X, Suspensie spate SC-5M, Priza, Oglinzi pivotante, parbriz inalt, Maneta de acceleratie si manere incalzite, Frane Brembo, Moduri de mapare iTC Engine (Standard, Sport sau ECO), Marsarier mecanic, Sistem SilentDrive, bara protectie fata/spate. Senila Silent Track III: 137 x 15 x 1.25

Review-uri

Spune-ti opinia

Notă: Codul HTML este citit ca si text!
Rău Bun