Linhai LandForce 550 EPS E5+




Noi
Pre-Order




Linhai LandForce 550 EPS E5+
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: ATV Linhai LandForce 550 EPS E5+
5.990€
Preț informativ în Lei (RON): 32.304 RON
Fără TVA: 4.950€
Descriere
ATV-ul Linhai LandForce 550 EPS E5+ redefineÈ™te experienÈ›a de condus off-road prin combinaÈ›ia ideală dintre putere, confort È™i tehnologie modernă. Conceput pentru utilizatorii care au nevoie de un ATV fiabil atât pentru activități utilitare, cât È™i pentru aventuri pe teren accidentat, acest model este echipat cu un motor monocilindric de 493 cc, în 4 timpi, cu injecÈ›ie electronică Bosch EFI È™i răcire cu lichid, capabil să ofere performanÈ›e excelente È™i un consum eficient. ServodirecÈ›ia electronică EPS asigură o manevrabilitate superioară È™i reduce efortul depus la pilotare, în timp ce transmisia automată CVT È™i sistemul de tracÈ›iune selectabilă 2WD/4WD cu diferenÈ›ial blocabil oferă aderență È™i control optim în orice condiÈ›ii de teren. Suspensiile independente cu braÈ›e duble, frânele hidraulice pe disc È™i garda mare la sol contribuie la un nivel ridicat de confort È™i siguranță, indiferent de traseu. Designul robust È™i modern este completat de dotări premium precum troliu electric, faruri Full LED, display TFT digital, jante din aluminiu È™i suporturi pentru bagaje, transformând Linhai LandForce 550 EPS E5+ într-un ATV versatil È™i pregătit pentru orice provocare. Datorită standardului de emisii Euro 5+, acest ATV oferă o funcÈ›ionare mai eficientă È™i mai prietenoasă cu mediul, fiind o alegere excelentă pentru cei care caută performanță, fiabilitate È™i tehnologie modernă într-un singur pachet.Â
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Norma de poluare | Euro5+ |
| Motor | 1 cilindru, 4 timpi, SOHC |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 493 cc |
| Putere | 36 cp |
| Cutie de viteze | Automată CVT cu L/H/N/R |
| Pornire | electrica |
| Transmisie | pe cardan |
| Dimensiuni | 2395 x 1185 x 1390 mm |
| Garda la sol | 280 mm |
| Greutate | 385 kg |
| Anvelope fata | AT25 x 8-12, Bulldog |
| Anvelope spate | AT25 x 10-12, Bulldog |
| Frana fata | discuri hidraulice |
| Frana spate | discuri hidraulice |
| Suspensie față | Independenta, bascula triunghiulara, amortizoare hidraulice, arcuri cu rata progresiva |
| Suspensie spate | Independenta, bascula triunghiulara, amortizoare hidraulice, arcuri cu rata progresiva |
| Rezervor | 22 L |
| An Model | 2026 |
| ÃŽnmatriculabil | da |
| Culori | Gri, negru, portocaliu |
| Alte detalii | Tractiune selectabila 2WD/4WD, diferential fata blocabil, injectie electronica Bosch EFI, Servodirecție electronică EPS, troliu electric 1360kg, aparatori pentru maini, suporturi pentru bagaje fata/spate, faruri LED, lumini de zi LED, bila remorcare omologată, jante aluminiu 12 inch, Display TFT de 7", priza 12V, port USB |












