CFMOTO GOES 550L EPS T3




Pre-Order




CFMOTO GOES 550L EPS T3
Livrare
Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
- Stoc: Pre-Order
- Model: ATV CFMOTO GOES TERROX 550L EPS T3
- SKU: CF500ATR-15L EPS
5.990€
Preț informativ în Lei (RON): 31.427 RON
Fără TVA: 4.950€
Descriere
Goes Terrox 550L EPS duce experienta off-road la un nivel superior prin integrarea sistemului de asistenta electronica a directiei (EPS), oferind manevrabilitate imbunatatita si confort sporit pe teren dificil. Propulsat de un motor de 499cc, 4 timpi, racit cu lichid, acest ATV 4x4 combina puterea necesara pentru sarcini utilitare solicitante cu control precis si stabilitate excelenta. Transmisia automata CVT optimizeaza performanta in orice situatie, iar tractiunea integrala selectabila cu diferential blocabil permite adaptarea rapida la conditiile de drum, fie ca este vorba despre trasee montane, noroi adanc sau suprafete alunecoase. Sistemul EPS reduce efortul depus in viraje si la viteze reduse, oferind un plus de confort in timpul utilizarii indelungate, aspect esential pentru activitati precum agricultura, exploatari forestiere sau expeditii off-road. Suspensiile independente absorb eficient socurile, iar constructia solida a sasiului asigura rezistenta si fiabilitate in timp. Goes Terrox 550L EPS reprezinta alegerea ideala pentru cei care cauta un ATV performant, usor de controlat si pregatit pentru orice provocare, imbinand tehnologia moderna cu forta necesara pentru munca si aventura.
Specificatii
| Specificatii tehnice | |
| Motor | 1 cilindru, 4 timpi, 4 valve, SOHC |
| Racire | cu lichid |
| Capacitate cilindrică | 499 cc |
| Putere | 39 CP |
| Cutie de viteze | automata CVT H/L/N/R/P |
| Pornire | electrica |
| Transmisie | pe cardan |
| Dimensiuni | 2410 x 1200 x 1467 mm |
| Garda la sol | 275 mm |
| Greutate | 365 kg |
| Anvelope fata | 25×8.00-12 |
| Anvelope spate | 25×10.00-12 |
| Frana fata | disc hidraulic |
| Frana spate | disc hidraulic |
| Suspensie față | independenta, brat dublu tip A arcuit, amortizoare pe arc si ulei cursa 200mm |
| Suspensie spate | independenta, brat dublu tip A, amortizoare pe arc si ulei |
| Rezervor | 17 L |
| An Model | 2026 |
| Înmatriculabil | da |
| Culori | verde (Pinehill Green), gri (Steelcore Grey) |
| Alte detalii | motor 1 cilindru, 498 cc, racit cu lichid, 4 timpi, SOHC, 4 valve, injectie electronica EFI, cutie de viteze automata CVT, servodirectie EPS, tractiune selectabila 2WD/4WD cu diferential blocabil, suspensii fata/spate independente, brat dublu tip A, jante 12 inch, anvelope 25 inch, bullbar fata/spate, troliu, sa pentru 2 persoane cu spatar pentru pasager, capacitate tractare 700 kg, sistem MOLLE pentru prindere accesorii, portbagaj fata cu capacitate 40kg, spate 80kg. |






