Costul transportului variază în funcţie de greutatea şi dimensiunile produselor pe care le comandaţi. Este posibil ca valoarea transportului afişată la finalizarea comenzii să fie rectificată şi comunicată ulterior clientului.
Tester 3-in-1 OptiMate Test TS120 cu microprocesor pentru alternator si bateriile 12V. Este foarte usor de folosit, fiind un instrument ideal pentru orice tehnician sau atelier de service. Prin intermediul acestuia se poate testa bateria si sistemul de incarcare a bateriei de pe vehiculul dumneavoastra, in 3 pasi: se testeaza bateria, nivelul voltajului in momentul pornirii motorului si voltajul sistemului de incarcare a bateriei de pe vehicul in timp ce motorul este pornit. Dispune de conector SAE si clesti pentru conectarea la baterie. Lungime cablu: 100 cm.
Acoperis Storm pentru Can-Am Maverick Trail. Confectionat din aluminiu cu grosime de 2 mm și o având o greutate de 7,8 kg, acoperisul este prevăzut in..
Acoperis pentru Can-Am Maverick X3 fabricat din aluminiu, cu o grosime de 2,3 mm, care ofera o combinatie ideala intre durabilitate si greutate redusa..
Acoperis pentru Can-Am Maverick X3 fabricat din aluminiu, cu o grosime de 2,3 mm, care ofera o combinatie ideala intre durabilitate si greutate redusa..
Acoperis STORM pentru CF MOTO Z10 / ZFORCE 1000 SPORT, confectionat din aluminiu cu grosime de 3 mm si o având o greutate de 10.45 kg. Acoperisul este..
Acoperis STORM confectionat din aluminiu vopsit electrostatic, negru, cu grosime de 3 mm si o avand o greutate de 8.22 kg. Acoperisul este compatibil ..
Acoperis Storm pentru SSV Polaris RZR XP 1000 Turbo S, confectionat din aluminiu cu grosime de 4 mm și o având o greutate de 9,96 kg. Acoperisul este ..
Adaptorul Universal USB Charger O100 Tecmate cu conector SAE este ideal pentru conectarea si incarcarea diferitelor dispozitive mobile (GPS, telefon, ..
Încărcați dispozitivul iPhone 5, 6 sau 7 și iPad 3, 4 sau AIR cu ajutorul cablului universal USB Charging i-8pin. Un cablu suplimentar scurt (30cm / 1..
Cablu Tecmate pentru conectarea la bateria vehiculului, fiind recomandat pentru motociclete, ATV, snowmobile, jetski, etc. Dispune de conector SAE, re..
Tester Tecmate Charge Now! O123 cu LED pentru testarea si verificarea bateriilor. Cu ajutorul acestui tester simplu va puteti verifica daca bateria ve..
Clesti conectare baterie 15A, cu manere de cauciuc, cablu premium Tecmate 16AWG 1.31mm cu o lungime de 50 cm, conector SAE de mare putere cu etansare ..
Lanterna Tecmate 12V LED Flashlight O120 cu conector SAE. Dispune de 6 LED-uri, fiind foarte utila in calatoriile sau plimbarile cu motocicleta, ATV-u..